Naujienos

Jubiliejinė dešimtoji Studijų ir karjeros mugė ,,Aš einu ten, kur man įdomu – sėkmės keliu“

2018-03-22

Devintokai ir dešimtokai dalyvavo Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vykusioje konferencijoje - mugėje ,,Aš einu ten, kur man įdomu – sėkmės keliu“. Mokiniai klausėsi muzikinės grupės ,,Golden Age“ koncerto. Jie dalyvavo universitetų, kolegijų pristatymuose. Praktinio mokymo komplekso kabinetuose užsiėmimų metu mokiniai turėjo galimybę nusikalti jubiliejinę monetą, pasigaminti raktų pakabuką, stebėti robotukų demonstravimą, gaminti mini sumuštinius ir juos skanauti, Jie susipažino su apskaitos istorija, pamatė apskaitos priemonių parodą ir išbandė savo sugebėjimus. Dėkojame chemijos mokytojai Elvyrai, kuri buvo maloni ir kantri gidė visos mūsų viešnagės mokykloje metu.


                                                                             Laima Mačiūnienė, UK grupės vadovė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.