Naujienos

„Jaunojo gelbėtojo“ konkurso laureatai

2019-05-03

Šių metų gegužės 3 dieną Jonavos rajono savivaldybės J. Ralio salėje vyko Jonavos rajono mokyklų moksleivių priešgaisrinių žinių patikrinimo konkursas „Jaunasis gelbėtojas“. Konkurse dalyvavo 5–8 klasių mokiniai iš devynių rajono ugdymo įstaigų. Mūsų mokyklai atstovavo penktokas Nojus Rimas, šeštos klasės mokinys Arnas Žlioba ir septintokas Justinas Smailys. Puikiai konkurse testo užduotis sprendė Justinas Smailys, kuris iš visų konkurso dalyvių surinko daugiausiai taškų ir tarp septintokų tapo nugalėtoju bei buvo apdovanotas gesintuvu, dūmų detektoriumi ir kitais prizais. Arnas Žlioba tarp šeštos klasės mokinių užėmė trečiąją vietą ir taip pat buvo apdovanotas dūmų detektoriumi ir kitais prizais. Sveikiname mūsų mokyklos vaikinus su šauniu pasirodymu.

 

Dainius Bisigirskas, žmogaus saugos mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.