Naujienos

IUG vaikų rudenėlio šventė ,,Baravykas“

2018-10-26

2018 m. spalio 26 d. Bukonių mokykloje- daugiafunciame centre vyko ikimokyklinio ugdymo grupių ,,Boružėlės“ ir ,,Bitutės“ rudenėlio šventė ,,Baravykas“. Į svečius pas vaikus buvo atvykęs miško korespondentas Baravykas. Abiejų grupių vaikai šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus. Į veiklą buvo įtraukti ir vaikų tėveliai. Jie buvo padalinti į dvi grupes ir rungėsi kuri grupė žino daugiau grybų pavadinimų. Vaikai skaičiavo kiek taškų surinko abi tėvelių grupės, lygino kuri grupė surinko daugiau taškų ir skelbė nugalėtoją. Išvykdamas, Baravykas paliko miško gyventojų vaišių. Išvykus Baravykui, vaikai, jų tėveliai ir darželio darbuotojai vaišinosi paliktomis vaišėmis. Visi puikiai praleido laiką.

            Renginio metu buvo lavinami vaikų meniniai, matematiniai gebėjimai. Jie mokėsi bendrauti su vaikais, suaugusiais, mokėsi drausmingai elgtis jiems neįprastoje aplinkoje.

 

Angelė Gabnienė, Rasa Kasilauskienė, IUG auklėtojos

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.