Naujienos

Išvyka į Žuvininkystės praktinio mokymo centrą

2021-09-13

Džiaugiamės , kad 2020 m. lapkričio 4 d. mūsų mokykla kartu su kitomis 49 Lietuvos švietimo įstaigomis tapo 2020-2021 m. m. pažintinės žuvininkystės programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ dalyve. Įgyvendinant projekto veiklas 2021 m. rugsėjo 13 d. mokyklos-daugiafunkcio centro 6-8 kl. mokiniai keliavo į Žemaičių Naumiestyje esantį Žuvininkystės praktinio mokymo centrą. Čia mokymo centro vadovas mokinius supažindino akvakultūros ir žuvininkystės samprata, žuvies ištekliais, ekonominiais akvakultūros aspektais. Dalyvaudami praktiniuose užsiėmimuose-žaidimuose mokiniai susipažino su įvairiomis žuvų rūšimis, maitino, svėrė, savomis rankomis gaudė žuvis, bandė įvardinti, kokios žuvys plėšrios. Nors ir permirkusiais drabužiais, mokiniai grįžo kupini teigiamų emocijų.

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. vyr. mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.