Naujienos

Išvyka į Šiaulius

2022-05-10

2022 m. gegužės 10 d. Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro 4-8 kl. mokiniai vyko aplankyti saulės miesto - Šiaulių. Pirmiausia, mokiniai aplankė valstybinį Šiaulių dramos teatrą, kuriame žiūrėjo spektaklį „Bjaurusis ančiukas mokykloje“. Vėliau keliavo apžiūrėti Šiaulių miesto: vaikščiojo Šiaulių bulvaru, apsilankė Saulės laikrodžio aikštėje, kurioje galima pamatyti „Auksinio berniuko“ skulptūrą. Nukeliavo prie Talšos ežero, kurio pakrantėje pasitiko geležinės lapės skulptūra. Laikas Šiauliuose, viename iš penkių didžiausių Lietuvos miestų, buvo turiningas, kupinas teigiamų emocijų, naujų įspūdžių, patirčių ir džiugių akimirkų.

Livija Kurganova, logopedė, spec. pedagogė

Atgal

 
  2022 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.