Išvyka į konferenciją Šveicarijos pagrindinėje mokykloje

2015-11-19

6-7 kl. mokiniai  Gustė Pranskūnaitė, Augustinas Gabnys, Ernesta Ragauskaitė, Vykintas Kurmelis vyko į konferenciją, kurios tikslas - puoselėti etninę kultūrą ir tradicijas, skatinti  mokinių  domėjimąsi Lietuvos etnografiniais regionais. Moksleiviai paruošė ir pristatė  pranešimą „Aukštaitijos etnografinio regiono tradiciniai šokiai“ bei atliko šokį „Dirižablis“. Stebėjo ir gilinosi į kitų mokyklų mokinių paruoštus kūrybinius pranešimus. Aplankė turtingą eksponatais Dumsių tautodailės ir amatų centrą, sužinojo apie įvairių anksčiau naudotų buities įrankių ir kasdienį gyvenimą lydinčių daiktų subtilumus ir panaudojimą.

Eglė Pratkelienė,  muzikos mokytoja