Naujienos

Išvyka į Kauno pilį ir spektaklį

2019-11-14

2019 m. lapkričio 14 d. 5-10 kl. mokiniai ir mokytojai vyko į Kauną, kur aplankė Kauno pasididžiavimą – Kauno pilį ir žiūrėjo spektaklį „JiJis“. Nors išvykos rudeniškas rytas buvo apsiniaukęs, bet tai nesugadino mūsų nuotaikų ir visi pajudėjome Kauno link. Pirmoji mūsų išvykos stotelė – Kauno pilis, kai kam tai pirma pažintis, kažkas joje jau buvo labai seniai, todėl pamatyti jos požemius, užlipti į pilies bokštą buvo įdomu ir smalsu. Tuomet besišnekučiuodami visi keliavome link Kauno Rotušės. Vėliau mūsų laukė Vilniaus kamerinio teatro išvažiuojamasis spektaklis „JiJis“ Tautos namuose. Spektaklis yra Kultūros paso programos renginys, todėl džiaugiamės puikiu spektakliu ir galimybe mokiniams susipažinti su vaidybiniu teatru. Tai puikus, įdomus ir edukacinis laikas kartu.

Irma Rodaitienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

matematikos ir informacinių technologijų mokytoja

Atgal

 
  2021 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.