Išrinkta geriausia 1-4 klasių mokinių skaitovė

2017-03-20

Kovo 20 d. vyko 1-4 klasių meninio skaitymo konkursas. Mokiniai deklamavo poeziją ir skaitė prozos kūrinių ištraukas. Mokinių pasirodymą vertino garbinga vertinimo komisija: l.e.direktoriaus pareigas D. Autukienė, lietuvių kalbos mokytoja D. Bisigirskienė, 4 klasės mokytoja I. Kazokaitytė ir 2 klasės mokytoja J. Pranskūnienė. Kol komisija sprendė, kas pasirodė geriausiai, visi dalyviai stebėjo pateiktis apie žymiausius rašytojus, kuriančius prozą ir poeziją vaikams. Konkurse 3 vietą laimėjo ketvirtokė Andrėja Smailytė, 2 vietos laimėtoju tapo antrokas Eiviltas Skroblas, o laureate tapo ir atstovaus mūsų mokyklą-daugiafunkcį centrą rajono skaitovų konkurse- ketvirtokė Rugilė Elžbieta Patašiūtė. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyviams.

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė