Naujienos

Iš tinklinio varžybų su medaliais

2019-01-15

Sausio 15 dieną Jonavos KKSC ir R. Samulevičiaus progimnazijos sporto salėse vyko Jonavos rajono kaimo vietovių mokyklų vaikinų ir merginų tinklinio varžybos.

JKKSC sporto salėje žaidusi mūsų vaikinų komanda pirmose rungtynėse, po atkaklios kovos, lemiamame sete, kuri vyko taškas į tašką, vis tik 1:2 turėjo pripažinti varžovų iš Šveicarijos pranašumą, kas toliau ir neleido mūsų komandai užimti 1 vietą. Vėliau vienodais rezultatais 2:0 įveikusi Kulvos ir Žeimių sportininkus, taip užėmė 2 vietą.

Puikų žaidimą R. Samulevičiaus progimnazijos sporto salėje pademonstravusios mūsų mergaitės vienodu rezultatu 2:0 įveikė Panoterių, Kulvos, Žeimių ir Ruklos sportininkes, pelnytai užėmė 1 vietą ir buvo apdovanotos nugalėtojų medaliais bei iškovojo teisę žaisti zoninėse varžybos Ukmergės rajone.

 Sveikiname mūsų mokyklos sportininkus ir sportininkes su šauniu pasirodymu.

 

 Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2021 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.