Naujienos

Iš pavasario kroso varžybų su medaliais

2023-04-20

Balandžio 20 dieną Neries upės krantinėje vyko Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario kroso varžybos. Mūsų mokyklai įvairiose amžiaus grupėse atstovavo net 12 mokinių, kurie rungėsi 500 ir 1000 metrų bėgimo distancijose. Ypač norime pasidžiaugti ir pagirti mūsų mokyklos 5 klasės mokinę Elingą Ramanauskaitę, kuri su savo bendraamžėmis ir metais vyresnėmis sportininkėmis bėgdama 500 metrų, nuo starto pradžios pradėjo lyderiauti ir taip nemažindama savo bėgimo tempo finišavo pirma ir buvo apdovanota 1 vietos taure ir medaliu. Šauniai pasirodė ir 7 klasės mokinė Agnė Bartošiūtė, kuriai taip pat teko rungtis su savo bendraamžėmis ir metais vyresnėmis bei sporto mokyklą lankančiomis sportininkėmis. Ji puikiai pasirinkusi bėgimo taktiką užėmė aukštą 3 vietą, su kuo mes ją ir sveikiname. Bendrai džiaugiamės visais mūsų mažųjų ir vyresniųjų pasirodymais.

 

                                                                    Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.