Integruota pamoka Jonavos krašto muziejuje

2016-11-16

2016 m. lapkričio 16 d. 8 klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių k. – technologijų pamokoje „Tautinio savitumo inspiracijos, integruotos modernioje madoje“, kuri vyko Jonavos krašto muziejuje. Pamoką vedė lektorius, stilistas Andrius Mašauskas, kuris mokiniams įdomiai ir žaismingai papasakojo apie mados istoriją, jos kryptis ir tendencijas. Pabrėžė, kad net dizainerių kuriamuose drabužiuose atsispindi tautos tradicijos, jų kultūra, išryškėja tautiniai motyvai. Jis taip pat pristatė įspūdingą lietuviškų kabančiųjų sodų įkvėptą kolekciją, kurios autorius jis pat ir yra. Šioje pamokoje mokiniai džiaugėsi ir jo komandos narių jiems nupieštomis etnotatuiruotėmis.

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių kalbos mokytoja