Naujienos

Integruota istorijos-geografijos pamoka ,,Mano vardas-Lietuva“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

2019-03-04

Kovo 4 d. geografijos kabinete pirmadienio rytą vyko netradicinė pamoka, istorijos mokytoja Vita Montvilienė ir geografijos mokytoja Jolita Minkštimaitė pakvietė 9-10 klasių mokinius į integruotą istorijos-geografijos pamoką ,,Mano vardas-Lietuva“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Į pamoką atėjusius mokinius pasitiko jaukiai papuošta klasė su trispalvėmis vėliavėlėmis. Mokiniai pagal ištraukto miesto pavadinimą, tapo aukštaičiais, dzūkais, suvalkiečiais, žemaičiais ir susibūrę į komandas kovojo už savo etnografinį regioną. Mokinių laukė Flippity programa parengta viktorina apie Lietuvą bei spalvinga dėlionė „Pažink Lietuvą“.  Šioje viktorinoje klausimai buvo suskirstyti pagal temas ir sunkumą, mokiniai galėjo pasirinkti klausimus pagal temą, bei pagal sunkumą ir atitinkamai gauti taškų už teisingą atsakymą. Taškai  iškart buvo sumuojami, mokiniai galėjo nuolat stebėti, kaip jiems sekasi. Sėkmė nusišypsojo suvalkiečiams, kuriems atstovavo  dešimtokai: Gabija Ilgūnaitė, Mindaugas Juozapaitis, Inesa Rimaitė ir devintokas Ričardas Kurmelis. Vėliau dėliojo dėlionę „Pažink Lietuvą“ (dėliojo Lietuvos savivaldybių kontūrus, herbus, įžymius žmones, statinius ir lankytinus gamtinius objektus). Mokiniai  prisiminė  istorines datas, neakivaizdžiai keliavo po Lietuvos kraštą, atliko įvairias užduotis apie savo gimtinę.

Didžiuokimės, kad esame lietuviai, didžiuokimės savo nuostabia šalimi.

 

Jolita Minkštimaitė, geografijos mokytoja

Atgal

 
  2021 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.