Informacinių technologijų konkurse "Baitukai 2015"

2015-04-14

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijoje vyko rajoninis 6 klasių informacinių technologijų konkursas "Baitukai 2015". Mūsų mokyklai atstovavo keturi 6 klasės mokiniai: Aurika Dapkevičiūtė, Gabija Ilgūnaitė, Vykintas Kurmelis ir Vakaris Darčkus. Mokiniai varžėsi su J. Vareikio ir Raimundo Samulevičiaus progimnazijų, "Lietavos" ir Ruklos pagrindinių mokyklų mokiniais. Tai puiki galimybė mokiniams praktiškai pasitikrinti savo žinias informacinių technologijų srityje, pabendrauti su kitų mokyklų mokiniais, skatinti mokinius domėtis informacinių technologijų naujovėmis.

Dėkojame mokiniams už dalyvavimą ir sveikiname Vykintą Kurmelį iškovojus garbingą II-ąją vietą.

Irma Rodaitienė, informacinių technologijų mokytoja