Įdomios ir turiningos projekto ,,Tarpe nyčių nytužėlių“ mokomosios išvykos

2017-05-09

Gegužės 9 dieną mūsų mokyklos 8 klasės mokiniai dalyvavo Jonavos krašto muziejaus organizuotose mokomosiose išvykose į avių augintojų asociacijos nario Juozo Gusto ūkį, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centrą, Upytės linų muziejų, vilnos perdirbimo manufaktūrą ir namų tekstilės ,,A grupė“ audimo fabriką. Mokiniai pamatė ilgą ir sudėtingą procesą, kaip nukirpta avių vilna tampa puikiais vilnoniais siūlais, o laukuose užaugintas linas – ploniausiais audiniais. Buvo smagu patiems pamatyti ir išbandyti lino ir vilnos apdirbimo įrankius.

Laima Mačiūnienė, dailės ir technologijų mokytoja