Holokausto minėjimas

2016-09-23

Rugsėjo 23 dieną mokykla dalyvavo akcijoje „Atminties kelias“, skirtoje paminėti rugsėjo 23-ą, Lietuvos žydų holokausto dieną.  Akcijos metu istorijos mokytojos Jūratės Stankaitienės ruoštos 7-8 klasių mokinės Greta, Gustė, Aurika pasakojo apie žydų gyvenimą Lietuvoje nuo jų atvykimo iki antro pasaulinio karo bei holokaustą. Renginio metu buvo demonstruojamas filmas apie Vilniaus getą, skaitoma A operatyvinės grupės naikinimo būrio vado Karlo Jėgerio ataskaita apie nužudytus žydus, 5 klasės mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Eglės Pratkelienės, dainavo žydų liaudies dainą, 5-9 klasių mokiniai perskaitė Jonavoje nužudytų žydų vardus ir dėliojo juos į iš akmenukų sudėtą septynšakę žvakidę, žydų tikėjimo simbolį.

Jūratė Stankaitienė, istorijos ir pilietiškumo mokytoja metodininkė