Gražus paminėjimas

2014-09-24

Rugsėjo 24 dieną mokykloje buvo paminėta Lietuvos žydų holokausto diena.  Mokiniai į paminėjimą atėjo nešini akmenukais. 8 ir 9 klasių mokinės Justina, Odeta ir Aurelija priminė apie Jonavoje gyvenusius žydus ir prieš juos vykdytą holokaustą. Paminėjimo metu buvo rodoma dokumentinio filmo "Devyni iš dešimties" ištrauka, o istorijos mokytoja Jūratė Stankaitienė mokiniams papasakojo savo senelės atsiminimus apie išgyventą tragediją antrojo pasaulinio karo metas. Visi mokyklos mokiniai ir mokytojai renginį užbaigė mokyklos kieme prie paminklo "Žuvusiems už laisvę", kur ant žolės iš akmenų sudėliojo septynšakę žvakidę (žydų tikėjimo simbolį menorą), uždegė žvakutes bei pagerbė holokausto aukas tylos minute.

Jūratė Stankaitienė, istorijos mokytoja