Naujienos

„Golas“ U-17 Kauno apskrities finalo prizininkai

2019-05-28

Šių metų gegužės 28 dieną Kėdainių miesto centriniame stadione vyko Kauno apskrities „Golas“ 2019 U-17 amžiaus grupės finalinės futbolo varžybos. Varžybose dalyvavo 6 komandos, kurios varžėsi rato sistema. Pliaupiant stipriam lietui mūsų komanda 1:1 lygiosiomis sužaidė su Jiezno gimnazijos sportininkais (Rimgaudas K.-1 įvartis), 1:2 atkaklioje kovoje nusileidome Raseinių J. Žemaičio gimnazistams (Mindaugas J.-1 įvartis), toliau nors ir buvome apgulę varžovų vartus, bet niekaip nesugebėję pramušti vartininko lygiosiomis 0:0 sužaidėme su Dotnuvos pagrindinės mokyklos komanda, o vėliau jau 2:0 įveikėme Kauno J. Jablonskio gimnazijos komandą (Rimgaudas K. ir  Mindaugas J. pelnė po 1 įvartį) ir vėlgi nepasinaudoję savo susikurtomis progomis, paskutinėse rungtynėse taikiai 1:1 sužaidėme su Kauno rajono Vilkijos gimnazijos komanda (Mindaugas J.-1 įvartis). Suvedus visus rezultatus, kur nusileidome tik turnyro nugalėtojams, užėmėme aukštą III vietą ir buvome apdovanoti trečios vietos prizu, diplomu, medaliais ir marškinėliais. Sveikiname mūsų sportininkus su labai sėkmingu pasirodymu šiose varžybose.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2021 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.