Naujienos

Gedulo ir vilties diena

2018-06-14

Birželio 14 dieną minėjome 77-ąsias pirmųjų trėmimų metines. Pirmos pamokos metu, devintos klasės mokiniai skaitė savo paruoštus pranešimus, kuriuose priminė skaudžius 1941 metų birželio 14 dienos įvykius, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių. Vėliau visi mokiniai iš popieriaus kirpo raktus (šių metų iniciatyvos simbolius), juos puošė gėlėmis, o peržiūrėję tremtinių atsiminimus - ant lapelių rašė, ką norėtų pasakyti tremtiniui. Pamokos pabaigoje, visi mokiniai išėjo į koridorių, kur savo papuoštus raktus išdėliojo prie  paruoštos instaliacijos. 

Raktai liko. Visuomet bus namai, kurie lauks ne savo valia išvykusių į nežinią.

 

Jūratė Stankaitienė, istorijos mokytoja

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.