Naujienos

Garsiniai skaitymai I-IV klasių mokiniams ,,Gražiausios lietuviškos pasakos“

2017-12-20

Gruodžio 20 d. į mokyklos-daugiafunkcio centro biblioteką susirinko gausus būrys pradinukų pasiklausyti jiems skaitomų pasakų. Pradinių klasių mokytojos Milda Bernotienė ir Inga Kazokaitytė skaitė pasaką ,,Šalnos dovanos“, lietuvių kalbos mokytoja Aistė Pilipavičiūtė sekė pasaką ,,Vargšas ir besotis“. Direktorė Dalia Autukienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Irma Rodaitienė vaikams sekė pasaką ,,Žiemos dovanos“, o pradinių klasių mokytoja Jolita Pranskūnienė - ,,Lapė gudragalvė“. Mokiniai klausėsi jiems skaitomų pasakų, atsakinėjo į klausimus, dalijosi patirtais įspūdžiais. Šios veiklos metu buvo gerinami mokinių skaitymo įgūdžiai, skatinamas domėjimasis pasakomis, ugdomi mokinių meniniai gebėjimai.

 

Livija Kurganova, bibliotekininkė

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.