Futbolo varžybose iškovota antra vieta

2017-01-12

Sausio 12 dieną „Neries“ pagrindinėje mokykloje vyko 2016-2017 m. m. Jonavos rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5x5 varžybos.

Mūsų mokyklos berniukų komanda nudžiugino geru žaidimu. Sužaidusi 1:1 su Ruklos sportininkais (įvartį įmušė L. Augūnas), bei 3:0 nugalėjusi Žeimių sportininkus (du įvarčius įmušė R. Kačinskas ir vieną L. Ragauskas), turėjo galimybę tapti šių varžybų nugalėtojais, tačiau paskutinėse rungtynėse neišsaugoję turėto pranašumo, rezultatu 1:1 sužaidė su Šveicarijos sportininkais (įvartį įmušė R. Kačinskas) ir užėmė 2 vietą. Visose varžybose puikiai vartus gynė A. Zuher Alzuhari. Sveikiname mūsų mokyklos sportininkus su pelnytai iškovotais antros vietos medaliais.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas