Finalinėse smiginio varžybose

2024-03-15

Kovo 15 dieną  Elektrėnų savivaldybės laisvalaikio centro sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio finalinės varžybos. Šiose varžybose rungėsi ir mūsų mokyklos mergaičių komanda. Burtų keliu, 29 komandas finalininkes paskirsčius į grupes, mums teko rungtis 8 grupėje. Merginos, pirmoje kovoje 1:2 nusileidusios  Biržų r. Vabalninko B. Sruogos gimnazijos komandai, sekančiose rungtynėse 2:1 įveikė Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos sportininkes ir turėjo galimybe tęsti kovas dėl aukštesnių vietų, tačiau lemiamoje kovoje lyderiavusios abejuose legose niekaip nesugebėjo užsidaryti ir 0:2 pralaimėjo Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos sportininkėms. Džiaugiamės geru mūsų komandos pasirodymu tokio rango varžybose ir turėta galimybe pasisemti patirties.

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas