Naujienos

Finalinėse lengvosios atletikos varžybose Šiauliuose

2018-05-18

Gegužės 18 dieną Šiaulių miesto centriniame stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinės lengvosios atletikos varžybos.

Mūsų mokyklos berniukų komanda rungėsi su dar 20 komandų. Mūsų sportininkų asmeniniai pasiekimai buvo tikrai geri, tačiau konkuruojant su gimnazijų vyresniais sportininkais užimtos vietos tikrai nebuvo aukštos. Rutulio stūmimo rungtyje Ernestas Bagdonas nustūmęs rutulį 11.01 m užėmė 8 vietą. 100 m bėgime Mindaugas Juozapaitis ir  Modestas Didžiulis užėmė 14 ir 25 vietas atitinkamai. 400 m bėgime Rimgaudas Kačinskas pagerinęs savo asmeninį rezultatą 1.05,44 min liko 16-tas, o Alanas Zuher Alzuhari  19-liktas. 1000 m bėgime Arūnas Ratautas taip po gi pagerino savo asmeninį rezultatą 3.20,29 min ir tenkinosi 17 vieta. Susumavus surinktus taškus mūsų komanda užėmė 18 vietą iš 21 komandos dalyvės.