Naujienos

Europos judumo savaitė: žygis ir bėgimas

2021-09-16

Vykdydami Europos judumo savaitės veiklas mūsų mokykloje, ketvirtadienį visiems PUG, 1-10 klasių mokiniams buvo suorganizuotas turistinis žygis. 5-10 klasių mokiniai keliavo maršrutu Bukonys-Milagainiai-Bukonys ir taip viso nuėjo net 10 kilometrų maršrutą. Pusiaukelėje visos klasės smagiai varžėsi sportinėse estafetėse, kūrė eilėraščius apie sportą ir sveikatą bei vaišinosi arbata ir sausainiais. Grįžę į mokyklą mokiniai pristatė savo kūrinius ir ėjo valgyti gardaus plovo.

Po pietų, pasistiprinę ir pailsėję, mokiniai dar kupini noro ir jėgų, aktyviai dalyvavo jau 8 kartą mokyklos vykdomame Solidarumo bėgime. Tad mūsų pirmoji judumo diena baigėsi smagiu šios dienos veiklų aptarimu ir apdovanojimu diplomais už Solidarumo bėgimą.

Dėkojame visiems dalyviams už dalyvavimą ir gerą nuotaiką žygiuojant bei geranoriškumą kasmet prisijungiant prie organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinės iniciatyvos Solidarumo bėgimas.

 

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.