Elektroniniai mokinio pažymėjimai - visose Jonavos rajono mokyklose

2014-04-12

Pasirašyta sutartis tarp Jonavos rajono savivaldybės administracijos ir elektroninius mokinio pažymėjimus (EMP) Lietuvos mokyklose diegiančia bendrove UAB „ID4S", kurios pagrindu elektroniniai mokinio ir mokytojo pažymėjimai bus įdiegti visose Jonavos rajono mokyklose.

„Elektroninio mokinio pažymėjimo pagalba bus galima matyti labai tikslų maitinimo (tiek mokamo, tiek nemokamo), pavėžėjimo paslaugomis pasinaudojusių mokinių skaičių. Tai leis kuo optimaliau naudoti biudžeto lėšas, skirtas nemokamam maitinimui ir pavėžėjimui kompensuoti. Esame pirmieji Lietuvoje, elektroninius mokinio pažymėjimus nupirkę visiems rajono moksleiviams. Esu tikras, kad tai – sektinas pavyzdys kitiems rajonams, ir tikiu, jog šis inovatyvus sprendimas nuo šiol bus puikus pagalbininkas organizuojant ugdymo procesą mokyklose", - sakė Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius.

Bendrovės „ID4S" Jonavos rajono mokyklose diegiamame elektroniniame mokinio pažymėjime bus integruotas platus spektras mokiniams ir mokytojams aktualių funkcijų, pradedant įėjimo į mokyklą kontrolės ir pamokų lankomumo sistema, pavėžėjimo į mokyklą ir iš jos apskaita, baigiant elektronine pinigine, leisiančia patogiai atsiskaityti mokyklų valgyklose ir užtikrinti modernią nemokamo maitinimo apskaitą.

UAB „ID4S" direktorės Agnės Zalanskaitės  teigimu, Jonava tapo pirmąja šalies savivaldybe, kurioje elektroninius mokinio pažymėjimus turės absoliučiai visi rajono moksleiviai, mokytojai ir mokyklų darbuotojai.

„Elektroninius mokinio ir mokytojo pažymėjimus bei su jais susijusias funkcijas įdiegsime visose Jonavos rajono mokyklose. Tai atveria kelius plėsti pažymėjimo funkcionalumą mieste, ateityje įdiegiant dar daugiau papildomų naudų mokiniams, jų tėvams ir mokyklų bendruomenėms", - pabrėžė A. Zalanskaitė.

Šiuo metu UAB „ID4S" bendradarbiauja su daugiau kaip šimtu mokyklų visoje Lietuvoje.