Naujienos

Ekskursija AB "Achema"

2019-11-18

2019 m. lapkričio 18 d. 7-osios kasmetinės Nacionalinės karjeros savaitės pradžia šalies mokyklose. Todėl ta proga 9-10 kl. mokiniai lankėsi AB "Achema" Jonavoje, kur įmonės atstovas pristatė mokiniams trumpą video apie gamyklos atsiradimo ir vystymosi istoriją, joje dirbusiais žmonėmis, papasakojo apie gamyklos gamybos procesus, supažindino su įmonėje dirbančių žmonių profesijomis. Didelio gaublio pagalba susipažinome su produkcijos eksportu į įvairias pasaulio šalis, produkcijos įvairove ir paskirtimi. Vėliau domėjomės technologiniu procesu, taip pat  įsidarbinimo galimybėmis. Pažintinės ekskursijos metu aprodė visą gamyklos užimamą teritoriją. Į visus klausimus buvo mielai atsakyta. Kupini žinių ir gerų įspūdžių grįžome į mokyklą. Dėkojame AB "Achema" už galimybę pamatyti ir susipažinti su gamyklos veikla iš arčiau.

Irma Rodaitienė, 

direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 

matematikos ir informacinių technologijų mokytoja

Milda Puikienė, chemijos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.