Eglutės įžiebimo šventė Bukonyse

2016-12-02

Prasidėjo žiema, tai puikus laikas pajusti bendrystės džiaugsmą, padėti geriau pažinti šalia gyvenančius žmones mokytis džiaugtis Šv. Kalėdų laukimu, tikėti stebuklais.

Gruodžio 2 dieną Bukonių kaime vyko Eglutės įžiebimo šventė, kuri ne tik suartino Bukonių kaimo bendruomenės narius, bet ir skatino žodžiais bei darbais išreikšti meilę ir šilumą vienas kitam. Šventės organizatoriai: Bukonių seniūnija, Bukonių kultūros centras, Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras ir Bukonių kaimo bendruomenė siekė suvienyti, pralinksminti, leisti atitrūkti nuo įtampos ir rūpesčių kaimo bendruomenės narius ir šventės svečius.

Eglutės įžiebimo šventė prasidėjo 5-6 klasių mokinių giesme „Vai tu, voveraite, leliumai“. Šventinę nuotaiką toliau kūrė mokinių ir mokytojų montažas. Suteikti vaikams, tėveliams ir bendruomenės nariams džiaugsmo, įžiebti Kalėdų eglutę, ėmėsi Bukonių kaimo seniūnas Arturas Narkevičius, prieš tai pasveikinęs visus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis, palinkėjęs, kad artėjančią kalėdinę dvasią, šilumą ir gėrį visi jaustų ne tik per Šv. Kalėdas, bet ir kiekvieną dieną.

Eglutės įžiebimas vainikuotas zuikio ir Kalėdų senelio pasirodymu. Vaikai linksminosi, šoko, dainavo. O visi susirinkusieji vaišinosi arbata, sausainiais ir džiaugėsi galimybe pabendrauti, pabūti kartu.

Džiaugiamės, kad Bukonių kaime eglė įsižiebė ir šventė pavyko. Nuoširdžiai dėkojame visiems puošusiems eglutę, organizavusiems šventę ir joje dalyvavusiems. Gyvenkime švenčių laukime ir bendrystėje.

Dovilė Bisigirskienė, Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro mokytoja

Dalia Autukienė, Bukonių kaimo bendruomenės pirmininkė