Naujienos

Edukacinis užsiėmimas penktokams „Padėk man padaryti pačiam“

2022-12-08

Gruodžio 8 d. mūsų penktokai karu su klasės vadove Aurelija K. vyko į Lietuvos švietimo istorijos muziejų Kaune. Muziejuje jiems buvo skirta Marijos ir Adomo Varnų ekspozicinė erdvė, kurioje vykdomas edukacinis užsiėmimas „Padėk man padaryti pačiam“. Edukacinio užsiėmimo metodiniu pagrindu pasirinkta M. Montessori mokymo sistema, kuri yra technologiška, apgalvota, tikslinga ir apima intelektualių sugebėjimų vystymą. Pagrindinis šio edukacinio užsiėmimo tikslas – kūrybingos ir laisvos asmenybės.

Edukacijos metu vaikai gavo nuo 7 iki 10 kūrybinių užduočių, kurios siejasi su mokykloje mokomais dalykais: matematika, geometrija, lietuvių kalba, geografija, piešimu, skaitymu, rašyba. Penktokams buvo suteikta visiška laisvė veikti ir gauti gerą rezultatą bei konkuruoti tarpusavyje. Pasibaigus užsiėmimui penktokai aplankė ir Kauno miesto šventinę eglę.

 

Aurelija Kukienė, anglų k. mokytoja, 5 klasės vadovė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.