Naujienos

Edukacinis užsiėmimas ,,Krentanti žvaigždė”

2020-10-19

Spalio 19 d. mūsų mokykloje vyko kultūros paso edukacinis užsiėmimas ,,Krentanti žvaigždė”. Dalyvavo 3-6 klasių mokiniai. Jie susipažino su senovės lietuvių šventėmis, astronomija, išradingai ir linksmai tyrinėjo kūnus interaktyviomis priemonėmis. Mokiniai sužinojo apie pagrindinius dangaus ir Visatos kūnus: Saulę, Mėnulį, Žemę, žvaigždes. Sužinojo apie mėnulio fazes, diena- naktis, Saulės ir Mėnulio užtemimus. Kaip su astronomija siejasi mūsų pagrindinės senovės ir dabarties lietuvių šventės: Kalėdos, Rasos, Velykos. Projektoriaus pagalba buvo demonstruojama dangaus kūnų dydžiai ir atstumai. Susipažino su įvairių Visatos objektų skleidžiamomis bangomis - garsais. Mokiniai turėjo galimybę teleskopo pagalba stebėti saulę.

Edukacija buvo labai prasminga ir naudinga mokiniams. Mokiniai grįžę į klasę dar ilgai aptarinėjo savo patirtus įspūdžius.

 

Laimutė Jakubauskienė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.