Naujienos

Edukaciniai konkursai „Olympis 2021“

2021-05-17

Kiekvienais metais kviečiame 1-10 kl. mokinius prisijungti ir sudalyvauti edukaciniuose konkursuose „Olympis“ išbandant savo jėgas ir pasitikrinant savo dalyko žinias. Šį pavasarį „Olympis 2021“ dalyvavo 2 ir 3 klasių mokiniai, 6 klasės mokinys Eiviltas S. ir 7 klasės mokinė Viltė M. Didžiausia sėkmė šį kartą nusišypsojo Viltei, biologijos ir istorijos konkursuose laimėjus „Olympis“ medalius, sveikiname su puikiais pasiekimais ir linkime visiems sėkmės ateityje. Džiaugiamės kartu su mūsų mokiniais.

Detalius rezultatus galite pažiūrėti internete adresu:

https://www.olympis.lt/index.php?page=print_results...

 

Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.