Naujienos

Edukacinėje programoje "Atvažiavo Kalėda"

2017-12-27

Gruodžio 27 d. Bukonių MDC mokiniai, lankantys sekmadienį bažnyčią, kaip kalėdinę dovaną iš ses. Pranciškos gavo nemokamą kelionę parapijos autobusu​​ į Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse, kur dalyvavo edukacinėje programoje "Atvažiavo Kalėda". Vaikai, kurių vyko net 14, buvo supažindinti su Kūčių bei Kalėdų papročiais, pavaišinti, palinksminti, apdovanoti. Kadangi kartu vyko anksčiau mūsų parapiją aptarnavęs ir likęs geras vaikų bičiulis kunigas Žilvinas bei zakristijonas Artūras, pavakarėje Kauno seserų pranciškonių vienuolyne, iš kur kilusi ir pati Bukonių tikybos mokytoja, šventė Šv. Mišias, aplankė vienuolyno muziejų su biblioteka,o vakarą užbaigė skaniomis pačių išsirinktomis vaišėmis "Vaikų užeigėlėje". Namo važiuodami vaikai kelyje ne kartą dėkojo vadovams už šią puikią išvyką.

                                                                                                          Ses. Pranciška Neringa Bubelytė FDCJ

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.