Naujienos

Edukacinė, karjerai ugdyti skirta išvyka į AB ,,Achema“

2018-05-07

2018 m. gegužės 7 d. 9-10 klasių mokiniai vyko į edukacinę, karjerai ugdyti skirtą išvyką į AB ,,Achema“.

AB „Achema“ įsikūrusi Jonalaukio kaime, Jonavos rajone, šalia Neries ir Šventosios upių santakos. Šią gamyklos vietą lėmė patogi geografinė padėtis: čia praeina svarbios šalies automagistralės ir geležinkelio linijos, jungiančios įmonę su didžiaisiais Lietuvos miestais ir neužšąlančiais Baltijos jūros uostais.

Pagrindinė įmonės veikla – azoto trąšų, skystų trąšų kambario ir lauko augalams, amoniako, azoto rūgšties, formalino, KF dervų, angliarūgštės, deguonies, azoto, bazinio aliuminio sulfato tirpalo gamyba ir prekyba. Bendrovėje dirba per 1.300 žmonių. Metinė trąšų gamyba - apie 2 milijonus tonų.

Lankydamiesi AB „Achemos“ gamykloje – didžiausioje azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintojoje šalyje bei didžiausioje tokio pobūdžio gamykloje Baltijos šalyse – mokiniai pasivaikščiojo  po įmonės patalpas, išgirdo įdomių pasakojimų apie įmonės veiklą, susipažino su gamykloje dirbančių darbuotojų profesijomis, išsilavinimu, įsidarbinimo galimybėmis.

Jurgita Šalajievienė, chemijos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.