Edukacinė išvyka

2020-01-27

Sausio 27 d. Bukonių mokyklos - daugiafukcio centro aštuntokai ir dešimtokai mokymosi savaitę pradėjo Kitaip. Kartu su lytiškumo ugdymo mokytoja Virginija Inga Petrikoniene ir biologijos mokytoju Dainiumi Bisigirsku vyko į Vilnių. Čia Krizinio Neštumo centre vyko integruota pamoka „Aš esu žmogus: iššūkiai ir galimybės“. Centro darbuotoja Rūta pristatė centro veiklą, aptarė žmogaus vaisingumo ir šeimos planavimo pagrindinius aspektus, diskutavo su mokiniais apie šių dienų aktualijas. Pasigrožėję sostinės senamiesčiu ir pasidžiaugę sniegu, mokiniai su mokytojais vyko į Ukmergėje įsikūrusią Latvijos gamyklą „Latvias Finieris“. Gamyklos atstovas - vienas iš vadovų - Tadas Kasmauskis pristatė, kokia produkcija ir kaip gaminama, kaip storas beržas virsta plonu lakštu. Turiningai praleista diena - mokymosi sėkmės pagrindas.

Virginija Inga Petrikonienė, lytiškumo ugdymo mokytoja