Edukacinė išvyka į Klaipėdą ir Palangą

2016-10-08

LS Kauno krašto Šventosios tunto Medeinės draugovės skautai ir tėveliai bei močiutės dalyvavo edukacinėje išvykoje į Klaipėdą, Palangą (NVŠ programa). Delfinariume stebėjome delfinų ir jūrų liūtų pasirodymus, sužinojome daug įdomių dalykų apie šiuos gyvūnus, lankėmės Palangos gintaro muziejuje, trijose amžiaus grupėse skautai atliko užduotis, iš kurių pagrindinė - surasti 1933 m. skautų stovyklavietės akmenį bei akmenį su LR prezidento Antano Smetonos, pasaulio skautų šefo Roberto Baden-Powell'io ir jo žmonos Olive inicialais, matėmės su jūra... Edukacinės išvykos metu atliekamų užduočių tikslas- pasitikėjimas komandos nariais... Tik kartu galima nuveikti daug...

Dalia Autukienė, skautų vadovė