Diskusija "Knyga ar kompiuteris?"

2016-11-23

Trečiadienio popietę 5-6 klasių mokiniai dalyvavo mokyklos bibliotekos organizuotoje diskusijoje ,,Knyga ar kompiuteris?”. Į dvi grupes pasiskirstę mokiniai ieškojo kuo daugiau kiekvienos mokymosi, pažinimo ir pramogos priemonės privalumų. Abiejų grupelių darbą apjungę supratome, jog tiek knygos, tiek kompiuteriai yra vienodai reikalingi mūsų gyvenime, mat mokiniai surado po vienodą skaičių unikalių knygos ir kompiuterio pliusų. Mokinių laukė ir staigmena: kiekvienas privalumas buvo įvertintas saldainiu, tačiau prizo diskusijos dalyviai galėjo tikėtis tik tuomet, jeigu knygos surinktų daugiau palaikymo taškų. Juk susirinkome bibliotekoje, kasdien mokiniams padedančioje gausybėje knygų rasti rūpimus atsakymus, reikiamas žinias, įkvepiantį patyrimą. Džiaugiamės, kad mokiniams buvo labai paprasta pagrįsti, kuo knygos yra nepakeičiamos ir pranašesnės už visas kompiuterines technologijas ir iš diskusijos iškeliauti su nauju polėkiu skaityti.

Dėkoju lietuvių kalbos mokytojai Aistei Pilipavičiūtei ir visiems 5-6 klasių mokiniams už prasmingą ir smagiai saldžią diskusiją.

Skirmantė Šimonienė, bibliotekininkė