Dešimtokų šimtadienis

2019-03-08

Dešimtokų šimtadienis - tai vienas gražiausių ir nuotaikingiausių renginių. Tradicija tapęs dešimtokų taip laukiamas šimtadienis kaskart stebina ir nepalieka abejingų. Ne išimtis buvo ir šis – linksma, spalvinga, išradinga šventė. Šimtadienis buvo parengtas tema – Ligoninės 100-oji palata. Devintokai buvo šventės vedėjai – gydytojai, nustatę kiekvieno dešimtoko ir klasės vadovės išradingą diagnozę. 5-8 klasių mokiniai buvo rezidentai, kurie taip pat parengė „pacientams“ užduotis. Šventės pabaigoje buvo įteiktas dokumentas patvirtinantis, kad liko 100 dienų iki reabilitacijos pabaigos bei ''Šimtadienio kalendorius'', kuris kiekvieną dieną primins, kad lieka vis mažiau ir mažiau dienų mokykloje. Tikime, kad ši graži tradicija ir toliau išliks mūsų mokykloje.

Aurelija Kukienė, 9 klasės auklėtoja