Naujienos

Darželinukams - tautiniai kostiumai

2018-03-05

        Labdaros ir paramos fondas "Švieskime vaikus" projekto "Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio dovanojo Lietuvos darželiams" metu dovanojo unikalius, vieno garsiausių Lietuvos dizainerių Juozo Statkevičiaus sukurtus tautinius kostiumus ikimokyklinukams. Mūsų mokyklos - daugiafunkcio centro 5 mergaitėms ir 5 berniukams padovanoti aukštaitiški tautiniai kostiumai. 
        Kostiumų dovanojimo renginio metu su lietuviško tautinio kostiumo istorija, aukštaitiško tautinio kostiumo ypatumais supažindino Jonavos krašto muziejaus etnologė Rasa Libienė, koncertavo mažieji dainininkai. 
                                       Dalia Autukienė, direktorė 

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.