Dalyvavome renginyje „Laimingų vaikų pieva“

2015-05-21

Jonavos rajono socialinių pedagogų metodinis būrelis organizavo renginį "Laimingų vaikų pieva", skirtą "Gegužė - mėnuo be smurto prieš vaikus". Prie šios gražios šventės prisijungė ir mūsų mokyklos mokiniai.  Nors ir lynojo lietus, tačiau  mums pavyko pabūti laimingais vaikais, pabendrauti, pažaisti pačių sukurtoje žydinčioje pievoje. Šios akcijos tikslas -  priminti visuomenei apie atsakomybę už kiekvieną vaiką, ugdyti nepakantumą smurtui prieš vaikus.

Po renginio apsilankėme Janinos Miščiukaitės meno mokykloje. Susipažinome su mokykloje veikiančiais skyriais. Grožėjomės absolventų baigiamųjų darbų paroda.

Socialinė pedagogė J. Vilkaitė