Naujienos

Dalyvavome ekskursijoje ,,Atrask Jonavą“

2017-09-21

Rugsėjo 21 dieną vykome į Jonavą, į integruotą pasaulio pažinimo-lietuvių kalbos pamoką ,,Rajono objektai“. Jonavoje aplankėme Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčią. Apžiūrėjome prie bažnyčios Vatikano ir Lietuvos vėliavas. Pamatėme, kad prie bažnyčios yra medinė Šv. Jokūbo apaštalo medinė skulptūra. Sužinojome, kad į bažnyčią veda 10 laiptelių – tiek, kiek yra Dievo įsakymų. Bažnyčios  kriptoje apžiūrėjome palaidotus Jonavos įkūrėjus Kosakovskius. Vėliau nuvykome į Jonavos priešgaisrinės apsaugos tarnybą, kurioje ugniagesys gelbėtojas papasakojo apie gelbėtojų įrangą, automobilius ir pavojingą darbą. Mums  labai patinka pamokos ne mokykloje. 

Miglė Alkauskaitė ir Paula Kunigėlytė, 4 klasės mokinės

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.