Naujienos

Dalyvavome edukaciniame užsiėmime Chaimo Frenkelio viloje

2019-06-14

9-10 kl. mokiniai su mokytojomis Laima ir Aurelija dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Ch. Frenkelio odos dirbtuvės. Apyrankė” (pagal priemonę Kultūros pasas), kuris vyko Šiaulių ,,Aušros” muziejaus padalinyje Ch. Frenkelio viloje. Užsiėmimo pradžioje buvo parodytas filmukas apie šalia klestėjusį odų fabriką, jo istoriją. Mokiniai patys turėjo galimybę prisiliesti prie išdirbtos natūralios odos, užuosti jos kvapą, išsirinkti odos atraižą savo kuriniui. Visi pasigamino vienetinį ir praktišką daiktą – apyrankę, dekoravo ją įvairiais odos dekoravimo būdais. Smagu buvo išbandyti naujus įrankius, o vilos kieme grožėtis įvairiaspalviais rožių žiedais.

Laima Mačiūnienė, dailės ir technologijų mokytoja, 10 klasės vadovė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.