Naujienos

Dalyvaujame-Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ

2020-03-02

Mūsų įstaigos bendruomenė įsijungė į kovo mėnesį „Vaikų linija“ tęsiamą tradiciją - Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ. Pritariame kvietimui spręsti patyčių problemą ir siūlyti jos sprendimo būdus. Psichologė Skirmantė Šimonienė pristatė bendrai parengtą planą, kurio veiklomis ir idėjomis prisidėsime prie "Vaikų linijos" iniciatyvos. Svarbiausias mūsų visų tikslas, kad visi vienas kitą gerbtume visus metus - ne tik kovo mėnesį.


Daugiau informacijos https://www.vaikulinija.lt/naudinga-informacija/musu-naujienos/2020/01/10/kovas-samoningumo-didinimo-mnuo-be-patyci/#sidebar


                                           Dalia Autukienė, direktorė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.