Dalyvaujame mokinių ekonomikos ir verslumo konkurse

2014-04-12

5, 7 ir 10 klasių mokiniai: Nojus Grockis, Mindaugas Juozapaitis, Vykintas Kurmelis, Justina Kurmelytė, Mantas Ivaškevičius ir Deividas Povilavičius kartu su matematikos mokytoja Rimute Jaskutėliene ir Kauno taikomosios dailės mokyklos kompiuterinės grafikos specialybės praktikante Odeta Autukaite dalyvauja respublikiniame 5-12 klasių mokinių ekonomikos ir verslumo konkurse „Rinkodaros idėjos kuriant žemės ūkio konsultavimo paslaugų reklamą“.

Mūsų mokyklos 2 komandos konkursui, kurį organizuoja Kėdainių rajono Akademijos gimnazija ir Viešoji įstaiga Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, pateiks 2 reklaminius siužetus ir plakatą.

Kuriant reklamos produktus, mokiniams  reikėjo įsigilinti į Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos funkcijas, žemdirbiškas profesijas, gebėti sutelkti dėmesį, tinkamai komunikuojant dėstyti mintis... ir sužinoti bei ugdytis daugybę dalykų, kurie pravers ateityje...

Dalia Autukienė, direktorės pavaduotoja ugdymui