Naujienos

Bukonyse - tarpzoninės svarsčių kėlimo varžybos

2018-01-27

        Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse svarsčių kėlimo varžybose Jonavos rajoną atstovavusi mūsų mokyklos-daugiafunkcio centro komanda užėmė 3 vietą iš 5-ių dalyvavusių rajonų. 1 ir 2 vietas laimėjo Kėdainių rajono Krakių Mikalojaus Katkaus ir Raseinių r. Nemakšių Martyno Mažvydo gimnazijos. Dar dalyvavo Prienų rajono Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija ir Joniškio rajono Gataučių Marcės Katiliūtės pagrindinė mokykla.

             Mūsų mokyklos komandos sėkmingam pasirodymui įtakos turėjo tai, jog varžėmės savo mokykloje – namų sienos turbūt padėjo. Su mokiniais esame dėkingi treneriui Alfonsui Špokui, kuris padovanojo mokyklos komandai treniruotes, padėjusias tobulinti svarsčių kėlimo techniką. Trenerio pagalba, mokinių motyvacija ir noras tobulėti puikiai atsispindėjo rezultatuose - daugelis mūsų atletų sugebėjo pasiekti geriausius savo asmeninius rezultatus ir iškovoti 3 vietą. Dėkojame Jonavos KKSC direktorės pavaduotojui Benui Čekanavičiui, vyriausiam varžybų teisėjui Alfonsui Špokui, visiems teisėjams ir didelis AČIŪ mokytojams rengusiems varžyboms mokinius. O mokiniams AČIŪ už jų norą sportuoti.

   

                                        Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas                                                                       

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.