Naujienos

Bukonyse praūžė tarpmokyklinis krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ečiui paminėti

2018-02-28

Š. m. vasario 28 dieną mūsų mokykloje-daugiafunkciame centre buvo vykdomas kasmetinis tarpmokyklinis krepšinio turnyras, tik šį kartą skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ečiui paminėti. Turnyre varžėsi 4 Jonavos rajono ir viena Kėdainių rajono vaikinų komandos. Varžybose netrūko atkaklios kovos ir azarto. Geriausiai šiame turnyre sekėsi Panoterių P. Vaičiūno pagrindinės mokyklos komandai, kuri nors ir patyrė turnyre vieną pralaimėjimą, tačiau vis tiek užėmė pirmą vietą bei buvo apdovanota taure.  Gerai turnyre žaidusiai Kėdainių rajono Truskavos pagrindinės mokyklos komandai teko tenkintis antrosios vietos medaliais.. Mūsų mokyklos komanda, pasiekusi dvi pergales užėmė 3 vietą. Toliau išsirikiavo Upninkų ir Šveicarijos mokyklų sportininkai. Dėkojame visiems turnyro dalyviams už smagų krepšinio turnyrą ir lauksime visų kitais mokslo metais.
Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.