Naujienos

Bukonių seniūnijos futbolo komandos pergalė

2020-10-04

           2020 m. spalio 4 d. (sekmadienį) stadione už Neries vyko Jonavos rajono seniūnijų futbolo varžybos. Bukonių seniūnijos vaikinų komanda laimėjo 1-ąją vietą.

           Pogrupyje sudarytame iš 3-jų komandų vaikinai sužaidė du kartus lygiosiomis 0:0 su Šveicarija, ir 1:1 su Kulva. Bukonių seniūnijos komanda užėmusi 2-ąją vietą grupėje, pateko į pusfinalį. Pusfinalyje teko žaisti su Užusaliais. Po dviejų Mindaugo Juozapaičio įvarčių komanda pasiekė pergalę 2:0 ir pateko į finalą. Finale dar kartą teko kovoti su Šveicarijos komanda. Nors pirmiesiems pavyko pelnyti įvartį, tačiau Šveicarijos komanda išlygino rezultatą. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1. Teko mušti 9 metrų baudinius. Po permainingos baudinių serijos (NET 7 žaidėjai mušė baudinius!!!) pergale džiaugėsi bukoniškiai.

         Įdomus faktas, kad Bukonių seniūnijos komandos 7 žaidėjai iš 8 žaidėjų – buvę Jonavos r. Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai (išskyrus Arentą Ilevičių) – kūno kultūros mokytojo Dainiaus Bisigirsko mokiniai!!!Komandoje žaidė: Mindaugas Juozapaitis, Dainius ir Tomas Kureišos, Eimantas Ruzas, Rytis Pranskūnas, Rimgaudas Kačinskas, Ernestas Nomeika ir Arentas Ilevičius.

 

                                                  Tomas Kureiša, sporto organizatorius  

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.