Bukonių mokyklos gimtadienis

2015-01-19

Bukonių mokykla kasmet švenčia savo gimtadienį. Šį sausį, švenčiant 94-ąjį gimtadienį, mokyklos bendruomenė organizavo du turnyrus. Šaškių turnyre mokytojai, tėvai ir darbuotojai žaidė 94 šaškių partijas prieš mokinius ir laimėjo rezultatu 69:25. Suaugusieji džiaugėsi laimėjimu, o mokiniai suprato, kad privalo lavinti mąstymą ir aktyviau mokytis žaisti šaškėmis. Visiems turnyro dalyviams prisiminimui įteikti mokyklos gimtadienio kalendoriukai.

Buvę mokyklos mokiniai sugrįžo į mokyklą ir su dabartiniais mokiniais sudarę 5 krepšinio komandas: Mimainių-Gaižūnų, Vaivadiškių-Širvių, Petrašiūnų kaimų, buvusių Bukonių ir dabartinių mokyklos mokinių dalyvavo vakariniame krepšinio turnyre. Turnyrui teisėjavo kūno kultūros mokytojas Dainius Bisigirskas, prizus įsteigė direktorė Elena Tuzovienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Dalia Autukienė.

Turnyro metu tarp mokinių komandų vyko graži, bet atkakli sportinė kova. Beveik tarp visų  komandų žaidimo metu rungtynės vyko „taškas į tašką“. Niekas nenorėjo pralaimėti, visi draugiškai kovojo už savo komandos pergalę.

Turnyrą laimėjo Petrašiūnuose gyvenantys buvę ir dabartiniai mokiniai. Nedaug nuo jų atsiliko jungtinė Vaivadiškių-Širvių ir Bukonių kaimo buvusių mokinių komandos. Pasraučių, Mimainių ir Gaižūnų kaimų seniūnaitis Petras Vyšniauskas džiaugėsi gražiu Mimainių-Gaižūnų komandos žaidimu. Šauniai aikštelėje kovojo ir dabartiniai mokyklos mokiniai.

Visi turnyro dalyviai apdovanoti Bukonių mokyklos 94-ojo gimtadienio medaliais, turnyro taurė įteikta Petrašiūnų komandai, vadovaujamai buvusio mokinio Dainiaus Didžiulio. Metimo į krepšį nuo vidurio linijos rungtyje nebuvo lygių buvusiam mokiniui Tomui Kureišai. Jis apdovanotas specialiu prizu.

Nuoširdžiai dėkojame visiems buvusiems kartu 94-ajame mokyklos gimtadienyje ir lauksime atkeliaujant 95-ojo...

Dalia Autukienė

Bukonių pagrindinės mokyklos