Bukonių mokyklai - 96

2017-01-20

Sausio 20 dieną vyko tradicinis bendruomenės narių šaškių turnyras „Bukonių mokyklai – 96 šaškių partijos“, skirtas mokyklos 96-ajam gimtadieniui paminėti. Džiugu, jog šis stalo žaidimas jau ne pirmus metus suburia visus: mokytojus, mokinius, darbuotojus, tėvelius ir svečius. Susirinkę ne nugalėti, bet smagiai praleisti laiką, mokėmės vieni iš kitų, juk šaškės – tai žaidimas, kurio subtilybes galima tobulinti visą gyvenimą. Ir nors šiemet kaip ir pernai sėkmė lydėjo mokytojų, tėvų ir darbuotojų komandą, jie 53:43 įveikė mokinius, visi džiaugėmės, jog tradicinis šaškių turnyras – subūrė visus geram ir turiningam laiko praleidimui.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas