Bukonių mokiniai tikėjimo ir mokslo konferencijoje

2017-01-26

Tęsdama VDU Katalikų teologijos fakulteto kadaise pradėtas Tikėjimo ir mokslo konferencijas, jų estafetę perėmė Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija, kuri jau trečią sausį sukviečia rajono mokinius išgirsti apie tikėjimo ir mokslo sąsajas bei patiems skaityti pranešimus.

2017 m. sausio 26 d. dorinio ugdymo (tikybos) 8-12 klasių mokinių konferencijoje „Tikėjimas ir mokslas – du sparnai kilti į mokslą“, kurios pavadinimo autorius yra A. Einšteinas, net 2 moksleivių pranešimus iš 4 pateikė Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro dešimtokė Justina Kurmelytė, kalbėjusi tema „Dievą tikėjusių mokslininkų atradimai“ ir aštuntokas Vykintas Kurmelis, kuris pasidalijo savo pranešimu „Kaip mokslininkų ekspertizės pasitarnauja stebuklo patvirtinimui. Sokulkos atvejis“. Tarp mokinių pasisakymų dvi konferencijas apie mokslinę fantastiką ir simbolių prasmes pravedė teol. lic. Gabrielius Edvinas Klimenka iš Vilniaus. Po konferencijos pranešimus skaitę mokiniais su mokytojais ir pagrindiniu lektoriumi buvo pakviesti puodeliui arbatos su kuklioms vaišėms gimnazijos tikybos kabinete.

Mokinių skaitytus pranešimus galite peržiūrėti čia:   Eucharistinis stebuklas tikyba,  Mokslininkai 2017

Ses. Pranciška Neringa Bubelytė, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja