Bukonių mokiniai šv. Valentino dienoje kitaip

2017-02-14

Jau dešimtąjį kartą Kauno arkivyskupija vasario 14 d. proga organizuoja šv. Valentino dieną KITAIP, kuris jau keletą pastarųjų metų vyksta Kauno „Žalgirio“ arenoje. Renginys, šiemet pavadintas „Krisk į meilę“, gimė kaip atsakas ir kvietimas paminėti šią dieną bei įvairiomis meno formomis kalbėti apie tikrąsias vertybes, atsiduodančią ir dovanojančią Meilę – meilę Dievui ir meilę žmogui. Kasmet į šį renginį išvyksta ir po keletą Bukonių mokyklos mokinių. Šįmet čia taip pat su savo tikybos mokytoja, -  ir jau ne pirmą kartą, - vyko aštuntokė Paulina, septintokai Lukas ir Ernesta bei trečiokė Paula. Mokiniai labai džiaugėsi šia galimybe ir tuo, ką šventėje patyrė: muziką, liudijimus, piršlybas, draugystę, džiaugsmą, palaiminimą...

Ses. Pranciška, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja