Bukonių mokiniai – dorinio ugdymo ir geografijos protmūšyje

2017-02-20

Vasario 20 d., pirmadienį, Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro šešių mokinių komanda, susidedanti iš septintokų Augustino, Gustės, Gretos bei aštuntokų  Nojaus, Vakario ir Vykinto, vadovaujami mokytojų Jolitos Minkštimaitės ir ses. Pranciškos, vyko į Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje organizuotą integruotą dorinio ugdymo (tikybos) ir geografijos protmūšį  „Čia Lietuva, čia lietūs lyja“. Trijų turų klausimai buvo iš temų, skirtų šių metų  minėjimams: tautinio kostiumo, piliakalnių, Reformacijos, I. Simonaitytės atminimo ir mūsų krašto pažinimo. Protmūšyje varžėsi 9 rajono mokyklų komandos, o vieną komandą sudarė mokytojai, kurių žinios pasirodė geriausios. Tačiau tarp mokinių daugiausiai balų surinko Jonavos Neries pagrindinė mokykla, Upninkų pagrindinė mokykla bei J. Ralio gimnazija. Bukoniečiai liko per vidurį, ir džiaugiamės, kad visai neblogai. Klausimai buvo sunkūs, bet įdomūs ir naudingi žinoti. Pasibaigus protmūšiui bukoniečiai dar aplankė ir J. Ralio gimnazijos muziejų.

Ses. Pranciška, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja