Naujienos

Bukoniškiai - tinklinio turnyro prizininkai

2022-02-26

Sporto organizacijos „SIP“ tinklinio turnyre Jonavos rajono Bukonių seniūnijos tinklinio komanda laimėjo 2-ąją vietą.

10 komandų turnyre Biržuose iš visos Lietuvos (Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Biržų, Panevėžio, Ignalinos, Pasvalio ir Bukonių) buvo paskirstytos į 3 grupes po 3 komandas. Grupėje bukoniškiai įveikę Pasvalio „PSV“ ir Kauno „YOLO“ komandas užėmė pirmąją vietą ir pateko į turnyro pusfinalį. Pusfinalyje burtai lėmė Panevėžio „Vadokliai“ komandos iššūkį, didžiają rungtynių dalį kontroliavę vaikinai laimėjo ir prasibrovė į turnyro finalą. Finale po dviejų setų kovos teko pripažinti vilniečių pranašumą 2-0 ir turnyre iškovota 2-oji vieta.

Bukonių seniūnijos komandai atstovavo 4 buvę Bukonių mokyklos mokiniai: Rytis Pranskūnas, Dainius Kureiša, Mantas Ivaškevičius ir Tomas Kureiša, taip pat Gytis Pumputis ir Ernestas Araminas.

Tomas Kureiša, Jonavos r. Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro sporto organizatorius